KLAUZULA INFORMACYJNA
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/676 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE.L 2016.119.1), dalej RODO, informujemy że:

1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane tylko w celu realizacji zamówienia w naszym sklepie i wysyłki zamówionych produktów.

2. Podane w zamówieniu Pani/Pana dane osobowe są wymogiem w celu złożenia zamówienia, nie podanie tych danych spowoduje brak możliwości wysłania produktów.

3. Po złożeniu zamówienia administratorem Pani/Pana danych na czas wykonania usługi wysyłki zamówienia będzie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TAO Sebastian Chlebowski z siedzibą ul. Kasztanowa 12 , 63-930 Jutrosin

4. Podane przez Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji zamówienia nie będą przekazywane osobą trzecim.

5. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.